O mně


Jsem realitní specialistka působící v Českém Těšíně a Třinci v kanceláři M&M Reality. Mým cílem je pomáhat klientům s prodejem jejich nemovitostí v Českém Těšíně, Třinci a okolí a co nejvíce zjednodušit celý proces prodeje.

Mou lokalitou je Český Těšín a okolí. Město, kde jsem chodila na střední školu. Město, které jsem si zamilovala, když jsem se tady přistěhovala před 19 lety. Před 10 lety, kdy jsem se měla po mateřské dovolené vrátit do pracovního procesu, zvolila jsem si práci realitního makléře.

 

Proč realitní makléř?

"Je to práce na ŽL, jsem nezávislá, mohu si organizovat čas pro práci, rodinu, své koníčky a hlavně zde mohu využít své silné stránky".

A které to jsou:

komunikativnost, cílevědomost, empatie, kreativita, tah na branku

Při své práci využívám moderních technologií a internetu, také moderní nástroje marketingu, zázemí kanceláře v M&M Reality v Českém Těšíně na ul. Havlíčkové 229/3, získaných znalostí a také vlastních zkušeností.

Rádi byste věděli jak je na tom vaše nemovitost na trhu realit? Chcete znát cenu vašeho domu, bytu nebo pozemku? Potřebujete odhad nemovitosti? Potřebujete nacenit či zafinancovat vaši nemovitost?

Sjednejte si se mnou schůzku a můžeme si o tom popovídat, v kanceláři, v kavárně nebo u vás doma. Jsem připravena zodpovědět všechny vaše dotazy.  

12
let zkušeností v oboru
500+
klientů
300+
realizovaných transakcí
Monika Wytrzensová

Proč právě se mnou?


ZDARMA


Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU


Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SE


Tam kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení