Poptávky


Aktuálně hledám:

Pro paní na vozíčku hledám větší byt 3+1 nebo 4+1 nejlépe v osobním vlastnictví a nutností je bezbariérový přístup . Financování vlastními zdroji.

 

Pro rodinku s dětmi hledám ke koupi byt 3+1 a větší v osobním vlastnictví v lokalitě sídliště ONV, na Rozvoji, sídliště Frýdecká v Čekém Těšíně. Financování vlastními zdroji.

 

Pro mladé manželé hledám novostavbu nebo RD po kompletní rekonstrukci v okolí Třince a Českého Těšína. Nabízíte takový dům k prodeji? Napište mi.

 

Stavební pozemek v okolí Českého Těšína, velikost 1.000 m2 - 3.000 m2  pro manželé ve středním věku. Cena nerozhoduje, pouze místo.

 

Komerční nemovitost v Českém Těšíně a okolí k provozování služeb stavebnictví a instalatérství. Víte o něčem, co by vyhovovalo pro tyto účely?

 

Byt 2+1, 3+1 v lokalitě sídliště Hrabina v Českém Těšíně (ul. Slezská, Hornická, Hrabinská, Ostravská, Zelená, Úvoz) pro klientku s hotovostí.

 

Pro rodinu se dvěmi dětmi hledám stavební parcelu o rozloze kolem 1000 m2 v lokalitě okolí Třince, Vendryně. Cenově do 500.000,- Kč za parcelu. Rodina má již schválenou hypotéku na stavbu domu. Projekt domu již mají také. Jediné co jim schází je místo, kde svůj dům budou moci postavit. Máte takovou nemovitost?

 

Pro mladé manžele se synem hledám stavební parcelu v okolí Českého Těšína o rozloze kolem 1000 - 1500 m2 cenově do 500.000,- Kč za parcelu. Manželé již také mají hypotéku na stavbu domu schválenou, nyní si vybírají projekt domu. Ale chybí jim to krásné místo pro jejich vysněný dům. Pomožte mi jim splnit jejich sen. 

 

Pro 3 klienty hledám upravenou oplocenou zahradu s chatkou v okolí Českého Těšína. Cenově do 500.000,- Kč. Právě jsem jednu takovou prodala a na tyto klienty se nedostalo. Pokud takovou zahrádku zvažujete prodat, tak mě neváhejte kontaktovat.

 

Pro pár klientů z blízkého Polska hledám byty 2+1 nejlépe v osobním vlastnictví v blízkosti centra Českého Těšína. Můžou být v původním stavu i zrekonstruované. Hypotéky schváleny do 800.000,- Kč. Částečně i hotovost. Zvažujete prodej bytu 2+1 v Českém Těšíně? Neváhejte a zavolejte mi a společně ho prodáme.

 

Pokud vlastníte nemovitost, kterou klienti poptávají, pošlete mi e-mail nebo sms a já se s vámi zkontaktuji a domluvíme se na prodeji a spolupráci. Těším se na vaše tipy.

 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení