Prodané nemovitosti

Rodinný dům v Komorní Lhotce

Ve spolupráci s finanční poradkyní Evou Szlaur jsme všechno zvládly na jedničku.

PRODÁNO - RD v Lichnově u Nového Jičína

Ke kontaktu na prodávajícího jsem se dostala přes finanční poradkyni z kanceláře. Nemovitost byla vzdálena asi 70 km od nás a majitelé již byli přestěhováni na jižní Moravě a to byla pro mě výzva. Přijala jsem ji a jsem ráda, že jsem zúročila všechny své zkušenosti a schopnosti s prodejem realit. Podařilo se mi nastavit cenu domu tak, aby byl dům zajímavý a prodejný. Což se do podařilo do 20 dní od vystavení inzerce, kdy ve dvou prohlídkových dnech se na RD přišlo podívat asi 8 zájemců a další 4, kteří zjišťovali více informací pouze telefonicky.

Ve spolupráci s finanční poradkyní Kateřinou Witáskovou, jsme vyřídili hypotéku a dnes již spokojeně noví majitelé bydlí.

Nabízím vám referenci jednoho z prodávajících pana Tomeška:

Přesná a konkrétní žena, která ví, co chce

- profesionální v přístupu ke klientům, kteří nedokáží zhatit její správný cíl ani různorodost všech zúčastněných;

- v jejím portfoliu se nachází komplexní péče, která zahrnuje i průběžnou informovanost a snahu o zdárný výsledek;

- v jejím nadstandardu shledávám dotahování veškerých jednotlivých úkonů, které provázejí veškeré vlastnictví převádění nemovitostí, zastavovaní i bankovnictví;

- myslím, že se jedná o ženu na svém místě, která dokáže vše nepříjemné převést v běžnou rutinu, která se tak stává standardem našich každodenních životů;

- osobně jsem se tak setkal se ženou, která nejenže vše zastala a o vše se tak postarala, ale dokázala zachránit.

Zcela jistě doporučuji a domnívám se, že její schopnosti sahají až za rámec její vykonávané profese.

 

Děkuji Richard Tomešek

 

PRODÁNO - byt 2+1, Polní Český Těšín

Jsem ráda, když se na mě klienti obracejí i po letech, jako to bylo i v tomto případě, kdy se na mě obrátil spokojený klient, který před pár lety řešil koupi bytu a nyní se dostal do situace, kdy zdědil nemovitost a chtěl ji prodat. Našel si na internetu mé aktuální tel. číslo a ozval se s žádostí o pomoc s prodejem. 

A toto jsou jeho slova po úspěšném prodeji:

"S paní Wytrzensovou jsem se poprvé setkal v roce 2014. Tehdy mi pomohla koupit byt, ve kterém dodnes spokojeně bydlím. Už tehdy jsem oceňoval její serióznost a vysoce profesionální přístup. Má velkou zásluhu na tom, že koupě bytu tehdy proběhla hladce a bez problémů, ke spokojenosti všech zúčastněných.

Když jsem v roce 2017 potřeboval naopak jinou nemovitost prodat, tak už bylo celkem jasné, koho opět požádám o pomoc. A dnes můžu říci, že to byla dobrá volba. Moje předchozí zkušenosti se totiž plně potvrdily. Díky jejím schopnostem, znalosti realitního trhu a velice příjemnému vystupování proběhl i tentokrát prodej úspěšně, rychle a za příznivou cenu. Děkuji!"

 Ještě jednou děkuji za všechno a přeji hodně úspěchů ve Vaší práci

 Tomáš Helan

PRODÁNO - byt 3+1 os. vl., Čapkova Český Těšín

Takovýto mail od spokojených klientů vždycky potěší:

Dobrý den,

 tímto bych chtěla poděkovat paní makléřce Monice Wytrzensové za její přátelský a nesmírně lidský přístup. Paní Wytrzensová si i přes náš prvotní skeptický přistup k makléřům získala naší plnou důvěru. Její zkušenosti, přehled a racionální přístup jsou dle našeho názoru známkou úspěšné transakce. Můžeme jen doporučit těm, kteří hledají především profesionalitu a spolehlivost.

Kulhankovi

PRODÁNO - nadstandardní byt o velikosti 3+1 + komora a balkon v Českém Těšíně

Reference od kupujících - manželů Brandysových - Rychlý a příjemný kontakt, spolehlivost, lidskost a vlídnost. Když k tomu přidáme profesionalitu, tak to nám přinese úplnou spokojenost. Taková právě je pí Wytrzensová. Vřele doporučuji!

PRODÁNO - RD v Třinci - Dolní Líštné

Reference od kupujících - manželů Dudových - tímto Vám chceme ještě jednou moc poděkovat za rychlé vyřízení koupě domečku v Třinci, velmi si vážíme Vašeho osobního, lidského a profesionálního přístupu. Zlomila jste v nás počáteční nedůvěru ke koupi domu přes realitku, toho, co by si člověk musel sám zařídit a vyběhat na úřadech, je opravdu moc a na dlouhé lokty, kor když v tom není zběhlý. Vše jste zařidila, co bylo řečeno, to platilo, a my jsme šťastní, že se ještě najdou takoví lidé jako Vy, které jejich práce baví, naplňuje a dělají vše pro spokojenost zákazníka. Ještě jednou velké Díky!!!

Manželé Dudovi, Dolní Líštná, Třinec.
Ps: stavte se někdy na kafčo, máme báječnou zahradu :)) ale to Vy víte..;-)